Forum

Datum
Vložil
Titulek

TOP 10

pokud si stezujete na me ze jsem jeste nedal TOP 10 hracu tak prosim nestezujte si u me ale u klanu ktere neposlali vysledky.. mimochodem je tam klan CSR* Mafia dSharks a IPMGK

Datum
Vložil
Titulek

CUTY

Ted jako newm co mam delat.. neco udelam, je to spatne, neco neudelam a zase je to spatne tak co mam delat ? A ohledne cutu na dalsich mapach na dalsi kola.. nebudu je opravovat necham je s cutem a kdo pojede cutem tak v cupu konci jak jednoduche ze ?

Datum
Vložil
Titulek

MiniHereos #4

Provedl sem posledni upravu na teto trati.. Ke stazeni na "uvodni strance"

Datum
Vložil
Titulek

...

Víš PSychousku, doteď jsem tak nějak pořád stál za Váma, vím že to nemáte lehké, když tu pořád někdo prudí, ale proboha proč jdeš každému tak na ruku. 3 lidi tu něco napíšou a ty jim hned splníš jejich přání. Myslíš že mě baví každý den trénovat jinou mapu ? Jim jsi udělal možná radost ale zase ty, co to od pondělka od večera trénovali, asi moc ne. V podstatě mi to je jedno, ta mapka jak je teď i po té úpravě je fajn, ale sere mě že se až přehnaně ohlížíš na názor minima lidí a nevidíš že ostatním to nevadí a že ji už dlouho trénovali. Nikdy nejde uspokojit názor všech. Ale proč uspokojovat názor menšiny, nebo spíš úplného minima ?

Tohle byl můj první a asi i poslední comment ve fóru, víc se vyjadřovat nebudu, ale potřeboval jsem Ti to oznámit. Prostě se mi nelíbí že v podstatě po dvou dnech mám kvůli jednomu commentu trénovat zase jinou mapu, neb ty jsi na ten comment hned musel zareagovat. Toť vše.

Jestli tenhle text zapadne do kobliště dějin :-D zlobit se nebudu, ani mě to nepřekvapí.

Pěkný den

Datum
Vložil
Titulek

Re: ...

Evidentně nevíš o čem je řeč :D

Datum
Vložil
Titulek

...

Evidentně si vůbec nepochopil o co mi jde :-/

Datum
Vložil
Titulek

Re: ...

Kdyby si onu pěknou mapu, o které je řeč trénoval už od neděle večer. A sjel si jí i dnes po druhé úpravě, nemusel bys tu ztrácet čas obsáhlím komentem.....

Datum
Vložil
Titulek

...

Šlo mi o to, že já ji začal trénovat v pondělí večer, kdy byla již druhá verze a teď ve středu, o dva dny později díky jednomu komentáři od Tebe, se mám zase učit jezdit v podstatě tu prvotní verzi. A nešlo mi pouze o tu mapu, šlo mi celkově o princip toho, jak málo stačí k tomu, aby se tu pořád dělaly nějaké změny, ústupky a čachrymachry. Ale máš pravdu, asi jsem opravdu ztrácel čas příspěvkem. Spíš jsem si chtěl jen ulevit ..

Datum
Vložil
Titulek

cut

Nechci radit, jelikoz se nevyznám v předělávání map, ale není mnohem jednoduchší odstranit cut tím , ze tam práskneš cp? takhle to je uplně jiná mapa nemyslis?

Datum
Vložil
Titulek

Re: cut

xD xD Já myslím že až na začátek,střední část mapy a cíl,je ta mapa naprosto stejná xD xD

<< 374 | 375 | 376 | 377 | 378 >>

Vyhledávání

Copyright © 2009 Psychousek