Systém turnaje

Na odehrání každého kola mají týmy 1 týden (pondělí – neděle).

Maximální počet registrovaných týmu bude 30 + náhradníci.

Každou neděli (do 20:00) bude zveřejněno 8 tratí na následující kolo. Budou to mini tratě o přibližné délce 15-35 sec (technické mini).

Týmy budou rozlosovány do 6 základních skupin. V každé skupině bude 5 týmů. (při neúplném obsazení budou mít některé skupiny jen 4 týmy)

Po základní skupině následuje postup do play off skupin. Z každé základní skupiny postoupí první 2 týmy.

Po základní skupině následuje postup do play lose skupin. Z každé základní skupiny postoupí 3. týmy.

Z každé skupiny 3. tým postoupí do skupiny I. Tato skupiny určí konečné pořadí těchto týmů: 13. - 18.

První 2 týmy ze skupiny A, C, E vytvoří skupinu G. První 2 týmy ze skupin B, D, F vytvoří skupinu H. Vzájemné zápasy ze základních skupin se převádějí do play off skupin, takže týmy spolu nepojedou více než 1x (jedině ve finále).

Po play off skupinách následuje semifinále (1G-2H ; 2G-1H) a poté finále a souboj o 3. místo.

Dále 3. týmy ze skupin E a F budou hrát o 5. místo, 4. týmy budou hrát o 7. místo, 5. týmy budou hrát o 9. místo a 6. týmy budou hrát o 11. místo.

Základní skupina:

Herní mód: Time Attack
Časový limit: 4:00/trať

Hráči: All vs. All
Bodování:
Top 5 (5,4,3,2,1)
V Time Attacku dochází k bugu (hra prohazuje pořadí jezdců se stejným časem).  Pokud dojde k této události, udělejte screen ještě před koncem mapy (po neshodě týmů si admin vyžádá screen a rozhodne o pořadí jezdců).

Play off skupiny, semifinále i finále se jedou stejným způsobem jako základní skupiny.

Při shodnosti bodu v základních skupinách a PO/PL skupinách rozhoduje:

1. Vzájemný zápas

2. Skore

Tým

Každý CL je povinen odevzdat soupisku při registraci týmu do BoM (hráči musí být v příslušném týmu).
Musí obsahovat název a tag týmu (nejlépe i barvu), NICK a LOGIN hráčů, kteří se mají zúčastnit BoM.
Do přihlášky se dále uvádí kontakt na CL a web týmu.

Žádosti o změnách soupisky pište na e-mail Hlavního admina, nově dopsaný hráč může nastoupit v příštím kole cupu (bude mít u svého NICKU napsáno kolo ve kterém může nastoupit, pro lepší orientaci), při odchodu hráče z týmu (tudíž z cupu) nebude vyškrtnut ze soupisky ale bude mít u svého nicku napsáno "vyřazen". Žádosti můžete posílat do zkončení play off skupin poté je doplňování soupisky zakázáno!

Odesláním přihlášky potvrzujete souhlas s pravidly cupu.

Hráči:

Minimální počet hráčů pro odjetí cw je 3, v případě menšího počtu bude cw zkontumováno.

Maximální počet registrovaných hráčů v týmu je 30. Když hráč v průběhu cupu odstoupí od týmu, nebude vymazán ze soupisky, ale bude k jeho nicku připsáno "vyřazen" (tudíž, když v týmu je při zahájení cupu 20 hráčů a jeden odstoupí, neznamená to, že můžete přihlásit ještě dalších 11 hráčů ale pořád jenom 10).

Dojde-li v průběhu cupu ke změně nicku hráče, je tato změna povolena, ale je nutné toto ohlásit adminům.

Každý hráč může být na cupu přihlášen jen 1x. Pokud se najde hráč, který je zapsán na soupisce více týmů a aktivně se zúčastnil cw, bude okamžitě vyloučen. Proviněnému týmu budou odečteny body, které daný hráč ve všech cw získal. Odečtené body, které hráč získal při cw se nepřičítají soupeři.

Přestupy:

Přestupy v průběhu základních skupin jsou zakázány! Výjimkou jsou play off skupiny, ve kterých každý hráč může přestoupit maximálně 1x. Po play off skupinách opět nejsou povoleny žádné přestupy.

Pokud hráč přestoupí během cupu k jinému týmu, budou jeho získané body z cw převedeny a nepřijde o ně.

Výsledky

Výsledky zasílejte vždy na e-mail: TM-Psychousek@email.cz

Screeny neposílejte, v případě nutnosti si je admin vyžádá.

Zápasy:

Týmy se na přesném termínu zápasu domluví sami (musí jej stihnout dojet během týdne, kdy se dané kolo jede), pokud se nejsou schopni dohodnout, oznámí to adminům a ti vyberou náhradní termín.

Pokud se nedostaví týmy ani v náhradním termínu, bude výsledek zkontumován a oběma týmům bude do skóre připsán výsledek 0:120.

Server si týmy zajišťují sami.

Maximální čekací doba od dohodnutého termínu je 10 minut, pokud se soupeř nedostaví (v minimálním počtu 3 hráčů), kontumačně prohrává.

Soupeři si jsou povinni navzájem překontrolovat přihlášené hráče na serveru během cw, bude-li přítomen neregistrovaný hráč, je povinen opustit hrací server. Neučiní-li tak po výzvě a dál se bude účastnit cw udělejte screen, kde bude jasně vidět varování a login hráče, cw bude zkontumováno.

Dodatečné pravidla

Cuty jsou zcela zakázány! Hráč, který pojede při závodu cutem, jeho tým kontumačně prohrává (jako důkaz je potřeba screen). Pokud hráči objeví cut na trati, oznámí to adminovi.

Jakékoliv nádavky ostatním hráčům se trestají vyloučením z cupu (jako důkaz je potřeba screen).

Je zakázáno používání jakéhokoliv cheaterského programu. Hráč, který bude ve hře jakkoli cheatovat bude vyloučen z cupu a jeho body ze všech cw se odečtou! Pokud v týmu bude více hráčů cheatovat následuje vyloučení týmu z cupu (jako důkaz je potřeba screen).

Pokud tým nenastoupí v prvním kole BoM nebo bude mít na svém kontě 2 kontumace, bude vyloučen z cupu (po nenastoupení týmu v prvním kole, bude nahrazen náhradním týmem)

Ostatní hráči týmu, kteří nebyli na soupisce do zápasu se mohou připojit, ale jen jako diváci (free mód), pokud jakkoli zasáhnou do vývoje utkání tým ztratí polovinu svých bodů.

 

*Neznalost pravidel neomlouvá. Každý hráč týmu (přihlášený v cupu) je povinen dodržovat tyto pravidla!

GL & HF Vám přejí admini cupu.

! Admini si vyhrazují právo pravidla měnit i během cupu, bude-li to třeba !

Vyhledávání

Copyright © 2009 Psychousek