Forum

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Web

jak to myslis zabanovany web? nechapu

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Web

Me najede jak najizdim na vas web tabulka "webspell" a tam je napsano: "You have been banished." Tak jak to mám chápat ? xD

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Web

jasny uz je to poreseny, ono to bylo protoze byl banovan Kody kdyz od nas odesel. Tak proto jinak uz jsem to odbanoval a Kodyho smazal. Ja radsi hrace banuju kdyz od nas odejdou.. protoze pak nekdy pisou vulgarity atd..

Datum
Vložil
Titulek

Komunikace ????

Zaprvne bych chtel,aby se konecne ozval team IPMGK ??? Napsal v tydnu CL jednou a od te doby nic.Tak nevim kdy mame ject a mame jeste dalsi CW EScup!!!!! CW jsem zadal na Sobotu na 20:00 ,kdyz nic bude kontumace?nebo jak to vydite ve vedeni Cupu. Takze muzete to nekdo z urgovat?

a zadruhe ten post tady hore : Datum 25.03.2009
Vložil *CZ*Salmon //// zadnej takovej hrac u me v clanu neni a nebyl,kdo to psal a drze pouzil ClanTag *CZ* ????????????? Laskave si *CZ* neberte zasvy,kdyz jste v nem neudali ani za nehet prace.Ja jako CL *CZ* taky nepouzivam cizi tagy abych si vylejval srdce! max

Datum
Vložil
Titulek

Re: Komunikace ????

Az budu mit lepsi web a lepsi cup a budu umet HTML atd. tak si i zjistim kdo to bude psat ale tady to bohuzel nejde Maxi.. K IPMGK sem se ti vyjadril na ICQ a IPMGK sem taky napsal zitra v 20:00.. Jestli se nedostavi, kontumace..

Datum
Vložil
Titulek

PO/PL

Doufam ze uz v PO/PL neodstoupi zadny tym :-) a bude to vyrovnane az o posledni chvile..

Datum
Vložil
Titulek

jak si máme dohodnout cwčko....

....když CL klanu SR nekomunikuje a ani jejich stránky nefungujou, takže nemůžu zjistit kontakt na nikoho jinýho?....Jedeme ještě další dva cupy, takže je to pro nás docela důležitý, mít termín domluvený včas....další dva clany komunikujou, takže už máme termíny dohodnutý....proto nám pro tohle cw zbývá už jen jediný termín, a to neděle v osm večer....tak se mi, pls Jany....nebo kdo to tam šéfuje, ozvi....nebo ať s tim něco udělaj pořadatelé....to je jedno...téháiks ;o))

Datum
Vložil
Titulek

Re: jak si máme dohodnout cwčko....

Péťo klídek.. Já jsem ti na icq psal,pokud tě honí čas tak jsi pak měla ozvat znovu ;) v icq mě máš tak nevidím důvod psát sem :) Neděle ve 20:00 to tedy beru..

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: jak si máme dohodnout cwčko....

já psala několikrát ;ó((....no neva, hlavně že jsme dovmluvení....;o)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: jak si máme dohodnout cwčko....

Jasná věc ;)

<< 373 | 374 | 375 | 376 | 377 >>

Vyhledávání

Copyright © 2009 Psychousek